تابلو نقاشی

تابلوی نقاشی

تابلو نقاشی

تابلو نقاشی منظره، گل و یا پرتره به عنوان یک دکور و اثر هنری در بسیاری از منازل استفاده میشود. بیشتر تابلوها با رنگ اکریلیک، رنگ و روغن، آبرنگ و یا با استفاده از هنر کولاژ مانند تابلوهای نقاشی با ورق طلا و نقره ایجاد می شوند. در خرید یک تابلو باید به نکاتی توجه کرد. به عنوان مثال نوع متریال تابلو می تواند موضوع مهمی باشد. اثر هنری و نقاشی را میتوان روی بوم، چوب و یا کاغذ ایجاد کرد. برخی از افراد ترجیح می دهند تابلو را در قاب قرار دهند. انواع قاب ها با رنگ های مختلف میتواند موجب زیباتر شدن اثر هنری گردد.

تابلو نقاشی منظره

یکی از نقاشی های پرطرفدار در بین افراد، تابلو نقاشی منظره یا طبیعت است. در فرهنگ اسلامی و ایرانی تمایل افراد به استفاده از نقوش طبیعی مانند گل و طرح های اسلیمی بیشتر است. در واقع استفاده از چهره یا همان پرتره در فرهنگ و هنر غرب بیشتر نمود دارد. به همین دلیل از دیرباز، توجه عموم جامعه بیشتر به تابلوی نقاشی طبیعت و منظره بوده است. تابلو منظره یک هدیه و اثر هنری جذاب برای عزیزانتان می تواند باشد. ایجاد جذابیت در دکوراسیون و هنری تر کردن فضای زندگی از ویژگی های این تابلو هنری محسوب می شود.

تابلو نقاشی گل

یکی از نقاشی های های بسیار محبوب، تابلو های نقاشی شده با طرح گل می باشد. این آثار هنری نمودی از طبیعت و زیبایی انواع گل ها در فضای زندگی هستند. به همین دلیل بیشتر برای تزیین دکوراسیون از آثار هنری و نقاشی ها با طرح گل استفاده می شود. طرح گل و منظره، علاوه بر ایجاد آرامش، زیبایی دکوراسیون را چند برابر می کند و این یکی از ویژگی های مهم این اثر است. مناظر، طبیعت و گل های موضوعی بسیار جذاب و تکرار نشدنی برای نقاشان هستند. امروزه از ایده گل برای بسیاری از آثار هنری استفاده می شود.

تابلو نقاشی گل

تابلوی نقاشی گل

فروش تابلو های نقاشی ارزان

خرید و فروش تابلو ارزان قیمت یکی از دغدغه های خریداران و فروشندگان آثار هتری است. همانطور که مطلع هستید قیمت تابلوهای نقاشی نسبتا بالا می باشد. با این وجود برخی از فروشگاه ها اقدام به فروش تابلو ها با قیمت پایین تر و مناسب با بودجه افراد می کنند. برای خرید تابلو های ارزان به بخش تابلو نقاشی سایت یامی کادو مراجعه کنید. تابلو های نقاشی در این بخش دارای قیمت های مناسب هستند. با انتخاب اندازه مورد نظر تابلو خود را انتخاب و خریداری کنید. فروش تابلو نقاشی ارزان از طریق پیچ یامی کادو نیز انجام می شود.

خرید تابلو نقاشی کلاسیک

تابلو های نقاشی کلاسیک یکی از پرطرفدارترین انواع نقاشی هستند. تابلو های کلاسیک دارای طرح های مختلف کلاسیک می باشند. برای خرید تابلو های نقاشی به بخش تابلو سایت مراجعه کنید. با استفاده از دسته بندی انواع تابلو می توانید طرح مورد نظر خود را پیدا و انتخاب کنید. امکان قبول سفارش تابلو مد نظر شما نیز وجود دارد. برای خرید تابلو نقاشی کلاسیک در تهران به پیج ما مراجعه کنید. نقاشی های مختلف با سبک های هنری زیبا در این بخش گنچانده شده اند. به همین دلیل شما می توانید انتخاب های متعددی داشته باشید.

راه های فروش تابلو نقاشی

برای فروش تابلو نقاشی می توانید از طریق احداث و ایجاد یک سایت و یا استفاده از شبکه های اجتماعی اقدام کنید. خرید و فروش تابلو از طریق شبکه های اجتماعی بسیار بیشتر از فروش تابلو در سایت می باشد. با بازاریابی قوی و مستمر شما می توانید مشتریان خود را در این شبکه های پیدا کنید. یکی دیگر از دلایل فروش موفق، ارائه آثار هنری با کیفیت می باشد. با فروش از طریق شبکه های اجتماعی و سایت دیگر نیازی به اجاره و خرید مغازه ندارید. راه های فروش تابلو نقاشی را در این بخش از مقاله برای شما بازگو کردیم.

خرید تابلوی نقاشی مدرن در تهران

برای خرید تابلو نقاشی مدرن در تهران و کرج می توانید سفارش خود را از طریق سایت ثبت کنید. نقاشان ما طرح های سفارشی شما را نیز به راحتی روی بوم های نقاشی ایجاد می کنند. تابلو نقاشی مدرن یک سبک پرطرفدار می باشد که بیشترین خرید تابلو را به خود اختصاص داده است. تابلو نقاشی مدرن یکی از جذاب ترین نوع از آثار هنری است. فروش این آثار تماما از طریق سایت یا اینستاگرام انجام می شود. همچین برای خرید تابلو نقاشی در کرج و فردیس نیز می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

تابلو نقاشی مدرن در تهران

خرید تابلوی نقاشی مدرن در تهران

مرکز فروش تابلوی نقاشی در تهران

یامی کادو به عنوان یک مرکز فروش تابلو نقاشی در تهران و کرج به صورت آنلاین فعالیت دارد. البته شما می توانید در سراسر کشور به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام به خرید تابلو های نقاشی مورد نظر خود کرده و آنها را سفارش دهید. در حال حاضر یکی از راه های آسان و راحت سفارش آثار هنری، سفارش از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد. به همین علت کمتر کسی به دنبال خرید از مغازه ها و گالری های هنری می باشد. طبیعتا قیمت تابلو های عرضه شده در سایت بسیار کمتر از تابلو های مغازه داران می باشد.

فروش تابلوی نقاشی چاپی

برخی از افراد از تابلو های نقاشی چاپی به جای تابلو نقاشی دست ساز استفاده می کنند. این تابلو ها نیز زیبایی خاص خود را دارند. شما می توانید آثار نقاشان بزرگ را بدون هیچ دردسری سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آماده شود. این تابلو ها به دلیل اینکه اثر دست نیستند طبیعتا باید دارای قیمت پایین تری نسبت به تابلو های دستساز داشته باشند. با این حال برای زیبایی بیشتر این گونه آثار چاپی را در داخل قاب های زیبا قرار می دهند. فروش آثار چاپی نیز با توجه به نیاز مشتری در قاب های مختلف انجام می شود.

تابلوهای تزیینی نقاشی ورق طلا

یکی از سبک های جدید و نو در هنر نقاشی و کولاژ، استفاده از ورق های طلایی و نقره ای در تابلو نقاشی می باشد. این ورق های براق، جلوه خاصی به اثر هنری میبخشند. انواع تابلو های نقاشی با طرح هایی مانند پر و بال پرندگان با ورق طلا انجام می شود. همین امر موجب ایجاد نقاشی هایی با حس و حال کلاسیک می شود. به طور معمول از زمینه سفید و سیاه برای این کار استفاد همی شود. ایجاد خوشنویسی و خط در اثر هنری با استفاده از ورق طلا و نقره نیز کاربرد دارد. در حال حاضر این سبک یکی از محبوب ترین سبک ها برای ایجاد آثار هنری می باشد.

تابلو نقاشی

تابلو نقاشی ورق طلا

تابلو و بوم نقاشی مدرن

تابلو نقاشی مدرن یک سبک از نقاشی است که با توجه به سبک مدرنیسم طراحی می شود. این تابلو هواداران بسیاری نیز دارد. سبک مدرن یا مدرنیسم از زمان شکل گیری در آثار هنرمندان نقاش مورد استفاده قرار گرفت و با استقبال روبرو شد. همچنین تا به امروز نیز این سبک طرفداران خاص خود را دارد. به همین دلیل تابلو نقاشی مدرن یکی از پرفروش ترین تابلو های نقاشی می باشد. یکی از دیگر دلایل استقبال از سبک مدرن در نقاشی، چیدمان و دکوراسیون های مدرن می باشد که طبیعتا با نقاشی مدرن تکمیل می گردد.

تابلوی نقاشی منظره رنگ روغن

تابلو های نقاشی را می توان با استفاده از رنگ و روغن و یا اکریلیک انجام داد. با استفاده از تکنیک رنگ و روغن می توان تابلو های نقاشی با سبک های واقع گرا و طبیعی را به راحتی خلق کرد. اما به طور معمول از اکریلیک برای خلق آثار فانتزی استفاده می شود. به عنوان مثال طراحی چهره افراد بیشتر به وسیله رنگ و روغن انجام می شود. به دلیل مدت زمانی که رنگ و روغن به نقاش اجازه می دهد که روی اثر کار کند. اما در تکنیک اکرلیک، به علت خشک شدن سریع رنگ امکان شکل دهی و کار کردن روی چهره کمتر است.

نقاشی رنگ روغن منظره بهاری

یکی از تابلوهای نقاشی پرطرفدار در بین هنردوستان، تابلو ی نقاشی رنگ روغن منظره بهاری می باشد. این تابلو نقاشی به دلیل حس و حال خوبش بسیار مورد توجه است. در واقع همه افراد از دیدن چنین تابلویی احساس خوبی دارند. منظره بهاری با شکوفه ها سرشار از حس خوب می باشد که فضای زندگی را خوشایند میکند. این تابلو های نقاشی به وسیله رنگ های اکرلیک نیز قابل اجرا هستند. معمولا تابلو های اکریلیک با تکنیک برجسته و با کمک تکسچر انجام می شود.

تابلو اکرلیک مدرن

تابلو اکرلیک با سبک مدرن نیز یکی از انواع تابلو نقاشی شده با رنگ اکریلیک می باشد. این تابلو به دلیل تطابق با سبک زندگی امروزی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. سبک مدرنیسم یا مدرن اساس کار بسیاری از هنرمندان نقاش می باشد. تابلو مدرن نقاشی با رنگ های اکرلیک و رنگ روغن اجرا می گردد. یکی از مزیت های استفاده از زنگ اکرلیک برای نقاشان، زود خشک شونده بودن رنگ های اکرلیک است. به همین علت زمان آماده سازی تابلو اکرلیک بسیار کوتاه تر از تابلو نقاشی با رنگ و روغن می باشد.

تابلو اکرلیک برجسته

تابلو اکرلیک به صورت برجسته یکی از آثار بسیار پرطرفدار است. تابلوهای برجسته نقاشی شده با رنگ اکرلیک، یادآور طبیعت هستند. همانطور که در بالا اشاره شد از تکسچر برای برجسته کردن این تابلوها استفاده می شود. البته بعضی اوقات، هنرمند از رنگ نیز برای برجسته کردن کار استفاده میکند. تابلو برجسته مدرن به صورت مناظر طبیعی گل و درخت یکی از محبوب ترین انواع تابلو های اکرلیک می باشد. این تابلو نقاشی را میتوان در قاب قرار داد و یا اینکه بدون قاب و تنها روی بوم انجام داد.

نقاشی اکریلیک مدرن

نقاشی اکرلیک مدرن، یک سبک پرطرفدار نقاشی می باشد. به طور معمول خرید تابلو نقاشی مدرن نقاشی شده با اکرلیک بسیار زیاد شده است. در حال حاضر فروش تابلو از طریق شبکه های مجازی و سایت انجام می شود. در وب سایت ما میتوانید انواع تابلو های مدرن را برای سفارش انتخاب کنید. همچنین می توانید طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. تمامی سفارش ها مطابق با طرح های ارسالی قابل انجام میباشد. یکی از دلایل روی آوردن افراد به تابلو های مدرن، دکوراسیون مدرن منازل می باشد.

تابلو و قاب نقاشی با رنگ اکریلیک

در وب سایت یامی کادو انواع تابلو های نقاشی نقاشی شده با رنگ اکریلیک موجود می باشد. این تابلو های نقاشی تماما کار دست هستند و در وب سایت در حال حاضر کار چاپی وجود ندارد. رنگ اکریلیک یک نوع رنگ برای استفاده افراد تازه کار می باشد. در واقع با استفاده از آن دیگر نیازی به زمان زیاد برای خشک شدن رنگ وجود ندارد. در کمتر از چند دقیقه رنگ استفاده شده خشک می شود. این یکی از مزایای استفاده از رنگ اکرلیک است. در حالی که در کار با رنگ روغن باید حدود یک هفته به کار زمان داد برای خشک شدن.

نقاشی برجسته با اکریلیک روی بوم

استفاده از بوم برای نقاشی از دیرباز امری معمول بوده است. به طور معمول از گذشته تا به امروز نقاشان، آثار خود را روی بوم ایجاد می کنند. بوم نقاشی ترکیبی از چوب و پارچه مخصوص می باشد. اما در حال حاضر نقاشان آثار هنری خود را محدود به بوم نقاشی نمی کنند. استفاده از چوب و کاغذ های با گرم های بالا نیز برای کار نقاشان مرسوم است. در حال حاضر نقاشان از متریال مختلف برای خلق آثار هنری خود بهره می برند. یکی دیگر از متریال مورد استفاده، بشقاب سفالی دیواری می باشد که در حال حاضر بسیار مرسوم است.

فیلم نقاشی با اکریلیک

ما در وب سایت یامی کادو تنها اقدام به فروش آثار هنری نداریم بلکه آموزش های مرتبط با آثار موجود در سایت نیز قرار می دهیم. به عنوان مثال، آموزش نقاشی با اکرلیک، آموزش نقاشی برجسته ، آموزش نقاشی روی سفال ، آموزش نقاشی روی بوم ، آموزش نقاشی با رنگ و روغن و … صدها آموزش دیگر که به تدریج در سایت قرار می گیرد. فیلم آموزش نقاشی با اکرلیک برای خلق یک تابلو نقاشی زیبا نیز در آینده روی وب سایت قرار خواهد گرفت.

آموزش نقاشی آبستره با اکریلیک

نقاشی آبستره یا انتزاعی یک سبک پرطرفدار غربی نقاشی می باشد. در ایران نیز این سبک طرفداران خاص خود را دارد. آموزش نقاشی آبستره با اکریلیک در آینده نزدیک در وب سایت قرار خواهد گرفت. ما سعی داریم تا علاوه بر فروش آثار هنری به آموزش آثار هنری به ویژه نقاشی با اکرلیک و نقاشی روی سفال بپردازیم. برای اطلاع از آخرین آموزش های یامی کادو بخش وبلاگ را دنبال کنید. این بخش به عنوان یک بخش آموزشی همواره تلاش در جهت رشد و ارتقای هنرمندان تازه کار دارد.

خرید تابلو تزیینی

خرید تابلو تزیینی یکی از دغدغه افراد برای زیباتر کردن دکوراسیون منزلشان می باشد. انواع تابلو های تزیینی و دکوری برای انواع دکوراسوین ها در وب سایت ما قرار داده شده است. یکی از روش های تزیین منزل، استفاده از تابلو های تزینی برای تزیین منزل می باشد. به طور معمول دکوراسیون های منازل ایرانی ها دارای سبک های مدرن و غربی است. البته بسیاری نیز بر سبک سلطنتی ایرانی تاکید دارند. برای خرید تابلو نقاشی تزیینی باید این موارد را در نظر داشت. به هر حال هر دکوراسیونی تابلو نقاشی مخصوص به خود را دارد.

فروش تابلو عکس

تابلو عکس به عنوان یک اثر چاپی کمتر مورد استقبال خریداران آثار هنری قرار گرفته است. تابلو عکس در صورتی ارزش هنری دارد که عکس مورد نظر توسط یک عکاس گرفته شده باشد. در غیر این صورت فقط کپی آثار هنری می باشد. بسیاری از هنردوستان علاقه چندانی به آثار کپی ندارند و ترجیح می دهند آثار هنری دست ساز و ترجیحا ایرانی و کار دست هنرمندان ایرانی را برای حمایت از تولید ملی استفاده کنند. این امر موجب رشد و اعتلای هنر هنرمندان ایرانی می شود. فروش تابلو عکس در حال حاضر در وب سایت انجام نمی شود.

تابلو دیواری ارزان

تابلوهای نقاشی دیواری ارزان یکی از بیشترین سرچ ها در اینترنت می باشد. ااین تابلو ها شامل تابلو های نقاشی رنگامیزی شده با اکرلیک یا رنگ و روغن و یا تابلو های چاپی همراه با قاب های مختلف است. تابلو دیواری جلوه خاصی به دکوراسوین منزل می بخشد. برای زیبا تر کردن فضای زندگی و دکوراسیون منازل بهتراست از آثار هنری استفاده شود. این آثار با سبک های مختلف مناسب برای انواع دکورها می باشند. به عنوان مثال برای دکوراسیون های با سبک های سنتی و کلاسیک و یا مدرن، آثار هنری در سبک های مختلف وجود دارد.

خرید تابلو برای پذیرایی

یکی از مکان هایی که می توانید از تابلو های بزرگ نقاشی در آن بهره ببرید، فضای پذیرایی منازل است. پذیرایی به علت وجود مهمان یکی از مکان های دیده شده توسط افراد مختلف است. بنابراین بهترا ست از تابلو نقاشی در این فضا استفاده شود. با خرید تابلوهای نقاشی برای پذیرایی در واقع به زیبایی آن اضافه خواهیم کرد. همین امر موجب دلنشین شدن این فضا می گردد. به عنوان مثال در قسمت نهارخوری پذیرایی و در بالای میز ناهار خوری می توان از تابلو های نقاشی استفاده کرد. به همین دلیل در اکثر منازل ایرانی از تابلو در فضای پذیرایی استفاده می شود.

آدرس خرید تابلو

برای اطلاع از آدرس خرید تابلو نقاشی به قسمت تماس با ما مراجعه کنید. خرید تابلو در یامی کادو به صورت آنلاین است ، اما شما در صورت لزوم می توانید به صورت حضوری نیز برای خرید تابلو اقدام کنید. با خرید تابلو های هنری اثر دست نقاشان معاصر ایرانی فضای زندگی خود را دلنشین و متفاوت از فضای زندگی دیگران کنید. در واقع اگر به دنبال تابلوهای نقاشی شده برای منزل خود می باشید سری به فروشگاه یامی کادو بزنید. همچین می توانید در صورت تمایل از بشقاب های دیواری ما در این بخش نیز دیدن نمایید.

تابلو دکوراتیو مدرن

تابلو دکوراتیو یکی از تابلو های مورد علاقه افراد هنردوست می باشد. این تابلو ها با روش های مدرن تولید می شود. استفاده از طرح های مدرن یا سنتی در این آثار به شیوه های خاص انجام می شود. تابلو های نقاشی دکوراتیو مدرن به عنوان یک دکوری و تزیینی در منزل جلوه و زیبایی بیشتری به دکوراسیون منزل می دهد. به طور کلی استفاده از آثار هنری در تزیین منزل یکی از روش های خاص بودن فضای منزل از دکوراسیون های موجود می باشد. برای تهیه تابلو های دکوراتیو و خاص حتما سری به فروشگاه یامی کادو یزنید.

تابلو کلاسیک

تابلو کلاسیک یا تابلوهای نقاشی کلاسیک یکی از تابلو های محبوب می باشد. این تابلو با توجه به سلیقه افراد می تواند در مکان های مختلفی مانند اتاق خواب، پذیرایی و … برحسب دکوراسیون مورد نظر نصب گردد. تابلوها با سبک های کلاسیک در تزیین منزل کاربرد گسترده ای دارند. برخی از افراد به هیچ عنوان از تابلو های مدرن در دکوراسیون منزل خود استفاد هنمی کنند. استفاده از تابلو کلاسیک نقاشی در منازلی با سبک کلاسیک بیشتر کاربرد دارد.

هنر نقاشی

همانطور که می دانید، هنر نقاشی یک هنر بسیار کهن می باشد. از دیرباز انسان های اولیه تصاویر شکار خود را روی دیواره غارها متصور میشدند. همینطور در بسیاری از غارها تصاویر انتزاعی و ساخت دست بشر نمایان است. این هنر یکی از قدیمی ترین روش های تخلیه فکر و خلاقیت انسان می باشد. بنابراین انسان قرن ها با این هنر مانوس بوده است. با توجه به این پیشینه در علاقه به هنر نقاشی، استفاده از تابلو های نقاشی در دکوراسیون و چیدمان منازل امری عادی تلقی می گردد.

نقاشی کودکان

نقاشی کودکان و طرح های نقاشی شده توسط آنها یکی از با ارزش ترین طرح ها می باشند. این طرح های انتزاعی برگرفته از ذهن کودکان سرشار از تخیل و ابتکار است. بنابراین بسیار توصیه می شود بر آموزش و یادگیری هنر نقاشی توسط کودکان. از همین حالا کودکان را با هنر نقاشی مانوس کنیم و با تشویق آنها به نقاشی، سعی کنیم آنها محیط اتاق خود را با آثار نقاشی خود تزیین کنند. این امر موجب رشد و اعتلای هنر در کودکان می شود. همینطور یکی از دلایل کمک به هوش و خلاقیت کودکان در بزرگسالی میباشد.

 

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *