پاکت کارت هدیه

پاکت کارت هدیه

پاکت کارت هدیه یک ایده برای جذاب تر کردن کارت هدیه است. کارت هدیه یک کادوی عالی برای افراد است. با این حال، راه های سرگرم کننده برای بسته بندی یک کارت هدیه اغلب می تواند وقت گیر باشد، به ویژه اگر شما نمی دانید که از کجا شروع کنید. خوشبختانه، ما چندین راه خلاق را برای شما گذاشتیم تا پاکت کارت هدیه خود را بسازید. به جای خرید پاکت کارت هدیه خودتان آن را بسازید!

پاکت هدیه کوچک پولیوری

پاکت کادویی شیک

هر خانواده برای نوروز یا جشن دیگری مهمانی می گیرد. طرح یک پلیور برای کارت هدیه می تواند جالب باشد. شما می توانید دستبند نقاشی کنید و آن را به یک پاکت کارت هدیه جذاب تبدیل کنید! این الگوی پاکت هدیه برای هدایای تعطیلات، مخصوصا کارت های هدیه به فروشگاه لباس مورد علاقه شماعالی است. به علاوه، اگر شما هنرمند نیستید، همیشه می توانید چاپی از یک ژاکت را از فروشگاه صنایع دستی خود خریداری کنید تا به جای آن استفاده کنید. خرید پاکت هدیه یکی از دغدغه های ماست.

پاکت کارت هدیه

پاکت کارت

حتما بخوانید: ۵ ایده هدیه برای افراد خاص

پاکت نامه کاغذی کارت هدیه

پاکت نامه کاغذی کارت هدیه یک پاکت معمولی که برای یک کارت استفاده می کنید، یک کارت هدیه زیبا را با کاغذ و برچسب های الگو چاپ کنید. طرح های مگی هولمز نشان می دهد که چگونه با برش های مختلف گل و کاغذ نقطه پولکا، پاکت بسازید. شما حتی می توانید کاغذ خود را به یک پاکت تبدیل کنید. همانطور که در آموزش نشان داده شده، یا یک پاکت الگو را تزئین کنید. سپس، دو پرنده را با یک سنگ کتک بزنید و یک یادداشت شیرین را به دوست خود با کارت هدیه بکشید!

پاکت نامه کاغذی کارت هدیه

پاکت نامه کاغذی کارت هدیه

پارچه لباس های کهنه و ساخت پاکت هدیه پول

با استفاده از یک پارچه لباس، یک کارت هدیه را بسازید. شما می توانید طرح ها را با هم ترکیب کنید تا آن را شخصی تر کنید. تمام اندازه گیری ها را برای دوختن کیف هدیه پارچه ای درست انجام دهید. هنگامی که شما پاکت هدیه نمدی خود را، آن را با رفتار، کاغذ بافت و یا چیزهای دیگر مورد نیاز است. برای نگه داشتن کارت هدیه به طور منظم، شما می توانید آن را در جعبه خود قرار دهید!

ساخت پاکت هدیه پول

ساخت پاکت هدیه پول

پاکت کادویی شیک هندوانه

استیکر ها یک راه جالب برای تزئین یک جعبه کارت هدیه است و باعث می شود احساس منحصر به فردی داشته باشید. عکس نشان می دهد که شما به راحتی می توانید یک جعبه با برچسب هندوانه تزئین کنید تا راه خلاقانه برای پوشش یک کارت هدیه را کشف کنید.

پاکت کارت هدیه کوچک

به علاوه، اگر شما جعبه ای ندارید، می توانید با فیلم آموزشی خود آن را ایجاد کنید. سپس، وقتی یک جعبه را به پایان رسانید، یک رشته یا تعظیم روی آن بگذارید تا آن را واقعا به عنوان یک هدیه احساس کنید!

پاکت کادویی شیک هندوانه

پاکت کادویی شیک هندوانه

پاکت هدیه میوه قابل چاپ

چاپ این کیسه های هدیه ای خنده دار برای بسته بندی کارت هدیه سریع بسیار جذاب است. آنها برای تعطیلات تابستانی، روزهای تولد و یا هر مضمون گرمسیری مناسب هستند! هنگامی که پاکت هدیه را ایجاد کرده اید. کارت هدیه و هر رفتار دیگری که می خواهید به دوست خود بدهید، مانند یک یادداشت کوچک یا عکس اضافه کنید. شما حتی می توانید با تم میوه چوب و پر کردن کیسه با تنقلات میوه ای و یا آب نبات آن را جذاب تر کنید!

پاکت هدیه میوه قابل چاپ

پاکت هدیه میوه قابل چاپ

کیسه هدیه خالدار براق

بسته بندی کارت هدیه خود را با اضافه کردن برخی از زرق و برق زیباتر کنید! همه چیز که شما نیاز دارید یک کیسه کاغذ قهوه ای، چسب و زرق و برق است برای شروع! برای ایجاد این هدایای زرق و برق دار، به سادگی پوشش منطقه ای که می خواهید در چسب تزئین کنید و آن را با زرق و برق از انتخاب خود بپوشانید. هنگامی که کیسه شما خشک شده است، آن را پر کنید با کاغذ و یا بافت کاغذ شسته شده برای پوشیدن با تم جشن. سپس کارت هدیه را به کیسه ای برای بسته بندی فوق العاده آسان اضافه کنید.

کیسه هدیه خالدار براق

کیسه هدیه خالدار براق

کیسه هدیه بدون پارچه

اگر دوختن چیزی نیست، سعی کنید این کیسه های هدیه پارچه ای را امتحان کنید. یک پارچه زیبا را از یکی از فروشگاه های پارچه انتخاب کنید یا یک پارچه ضخیم از خانه بگیرید، سپس آن را به یک مربع برش دهید. شما حتی می توانید از قیچی های پینکی برای شکل شگفت انگیز استفاده کنید. پس از اتمام کار، پارچه را با نوار دو طرفه بچسبانید تا شکل کیسه ایجاد شود، سپس کارت هدیه خود را داخل کنید. سپس، اضافه کردن دکوراسیون و یا دیگر قطعات لهجه سرگرم کننده به آن.

پاکت کارت هدیه

پاکت کارت هدیه

پاکت کارت هدیه تعطیلات

اگر یک شخص بدخلق هستید، می خواهید این کارت هدیه تعطیلات را امتحان کنید. این یک ورق اکریلیک و کاشی های کف و چوب است که عزیزان شما در زندگی شما عالی است! در ادامه در راهنمای خانه شارلوت شما می توانید سرگرم کننده، دکوراسیون جشن مانند چراغ کریسمس اضافه کنید. این راه حل یک راه عالی برای نشان دادن کارت هدیه شماست. به علاوه، دوست شما می تواند پاکت را برای موارد مهم دیگری مانند گذرگاه اتوبوس یا کارت عضویت استفاده مجدد کند.

پاکت کارت هدیه تعطیلات

پاکت کارت هدیه تعطیلات

هدایای کارت شیشه و آب نبات

اضافه کردن آب نبات به کارت هدیه بلافاصله باعث می شود آن را مانند یک هدیه متفکرانه تر، به ویژه هنگامی که در یک جشن کیک جادویی داده می شود! چنگ زدن دو کمان ماساژ با اندازه های مختلف با چادر های اندازه های مختلف. شیشه ی کوچکتر را با آب نبات پر کنید و کارت هدیه را در بزرگتر قرار دهید. سپس، دو حلقه را با هم چسبان کنید تا دو کوزه را با هم نگهداری کنند، مانند چیزی که فیروزه ای در آموزش او نشان می دهد.

پاکت کارت هدیه

پاکت کارت هدیه

کیف کارت هدیه نوار کاست

با استفاده از کارت های هدیه بعدی خود را در یکی از دارندگان نوار کاست قدیمی قرار دهید. به سادگی آستین چاپ شده را از کاست اصلی حذف کنید، سپس آن را تزئین کنید! شما می توانید برچسب ها، زرق و برق و یا کاغذ های تزئینی سرگرم کننده مانند مد پد راک را در راهنمای خود استفاده کنید. هنگامی که همه چیز خشک شده است، رنگ شیشه ای را به لبه دارنده کاست اضافه کنید تا لمس نهایی را اضافه کنید و آن را منحصر به فرد نگاه دارید.

منبع

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *