ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ یک راهکار مناسب برای ساخت جعبه های شیک هست. ﺁﻣﻮﺯﺵ جعبه کادو برای اون دسته از افراد هست که میخوان هزینه کمتری برای خرید جعبه کادو پرداخت کنن. در واقع با صرف هزینه خیلی کمتری میشه جعبه های شیکی رو ساخت. از جعبه های ساخته شده در این آموزش میشه در مناسبت های مختلف استفاده کرد. مثلا برای هدیه تولد، هدیه ولنتاین، هدیه روز زن و مرد، روز مادر و هدیه روز پدر و…میشه از انواع جعبه کادويی شيک استفاده کرد. ما توی مقاله ” کادو چی بخرم؟” به کادوهای مناسبتی اشاره کردیم. توی این مقاله آموزش ساخت جعبه هدیه به شکل های مختلف رو قرار دادیم. همه عکس ها به همراه الگو هستند.

آموزش انواع جعبه کادو

توی این قسمت آموزش انواع باکس های جعبه کادو رو برای شما آماده کردیم. هر کدوم از این آموزش ها همراه با الگوی مورد نیاز هست. برای استفاده از الگو بهتره عکس رو در اندازه بزرگ و مورد نظرتون پرینت بگیرید. بعضی از الگوها هم دارای اندازه گذاری هستن. پس با ما همراه باشید.برای ساخت جعبه کادو روش های مختلفی وجود داره. به عنوان مثال میشه جعبه کادوی ساده و مکعب یا جعبه های فانتزی به شکل قلب، ستاره و گیتار رو ساخت. توی این بخش از آموزش، انواع ساخت کادو وجود دارد. برای استفاده از الگو کافیه به ابعاد درج شده روی الگو توجه کنید. همین طور می شه الگو رو با سایز مورد نظر پرینت بگیرید. ابتدای از کادوی ساده شروع و بعد انواع کادوهای فانتزی هم آموزش داده میشه.

 

آموزش ساخت جعبه کادو ساده

معمولا جعبه کادوی ساده به جعبه کادویی گفته می شه که مکعب مستطیل یا مکعب مربع باشه. آموزش ساخت جعبه کادو مستطيلی یا مربعی خیلی راحته. توی برخی آموزش ها درب باکس رو به صورت جداگانه برش میدن. جدایی درب از باکس یک حالت کلاسیک به جعبه کادو میده، که معمولا با بستن یک روبان به صورت صلیبی کامل میشه. اما الگوهای جعبه کادو دیگه ممکنه درب کادو هم جزیی از باکس باشه. این روش وقت کمتری میخواد، چون به صورت کلی الگوی مورد نظر ترسیم میشه. ما در این قسمت چند الگوی جعبه کادو ساده رو براتون آماده کردیم.

حتما بخوانید: کادو چی بخرم؟

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

آموزش ساخت جعبه کادو ساده

روش ساخت جعبه کادو مستطيلی

روش ساخت جعبه مستطیلی با مربعی تفاوت چندانی نداره. تنها تفاوت در بیشتر بودن طول دو ضلع مستطیل هست. باکس های مختلف مستطیلی رو میشه طراحی کرد. توی آموزش ها هم از باکس های ساده و هم طرح دار استفاده شده. همانطور که گفتیم در برخی مواقع درب جعبه هم به همراه الگوی کلی به صورت یکپارچه طراحی میشه. در این صورت خیلی راحت و ساده با دردسر کمتری میشه یک جعبه کادوی زیبا ساخت.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

روش ساخت جعبه کادو مستطيلی

آموزش ساخت جعبه کادو قلب

برای ساخت جعبه قلبی باید طبق الگو دو ردیف مستطیلی رو برش بدین. یکی از این دو ردیف برای قسمت پایین کادو هست و باید پهن تر و بزرگتر باشه. نوار دومی برای قسمت درب جعبه هست و باید باریک تر ولی بلند تر باشه. علت طول بیشتر الگوی درب کادو اینه که باید به صورت کاملا روی قسمت قلب شکل پایین قرار بگیره. ساخت جعبه کادو قلب انواع مختلفی داره توی عکس پایین مدل قلب اضلاع دار رو مشاهده می کنید. از این روش میشه توی ساخت جعبه قلب بزرگ هم استفاده کرد. جعبه قلب بیشتر برای مناسبت هایی مثل ولنتاین و سالگرد ازدواج کاربرد داره.ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ رو در عکس مشاهده میشه کرد.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

آموزش ساخت جعبه کادو قلب

آموزش ساخت جعبه کادويی به شکل گل

ساخت جعبه به شکل گل خیلی مشکله! در واقع ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ گل یکی از سخت ترین روش های ساخت کادو هست. میشه با ساخت یک جعبه مکعبی ساده و تزیین اون با گل های کاغذی جعبه زیباتری ساخت. برای انجام این کار ابتدا باید به روند برش کاغذ طبق الگو دقت کنید. شما می تونید از انواع کاغذ های رنگی برای ساخت گل کاغذی استفاده کنید. بهتره کاغذ هایی که به کار میبریم زیاد ضخیم نباشه. ابعاد گل های ساخته شده هم بستگی به سلیقه شما داره. میشه از ساخت گل های کاغذی ریز و کوچیک و یا گل های بزرگ برای تزیین جعبه کادو استفاده کرد. با انجام این کار جعبه شما به یک کاردستی و یادگاری تبدیل میشه.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

آموزش ساخت جعبه کادويی به شکل گل

آموزش جعبه کادويی به شکل ستاره

جعبه کادوی ستاره یکی از انواع جعبه برای هدایایی مثل جواهرآلات کاربرد داره. به طور معمول این جعبه در ابعاد کوچیک ساخته میشه. معمولا از مقوای نازک ساخته میشه و با یک کش بهم متصل میشه. برای یادگیری اون به الگو و روش ساختش دقت کنید. جعبه های شیک و فانتزی بیشتر برای زیورآلات استفاده میشن. ولی جعبه های ساده مستطیل و مربع برای انواع هدیه قابل استفاده هست. در ادامه عکس و الگوی ساخت جعبه هدیه ستاره رو مشاهده می کنید.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

آموزش جعبه کادويی به شکل ستاره

 

ساخت جعبه کادويی به شکل گيتار

ساخت جعبه به شکل گیتار یک مقدار مشکله. بهتره از روی عکس های زیر ایده بگیرید و در ساخت یک باکس زیبا به شکل گیتار استفاده کنید. از باکس کادو به شکل گیتار میشه برای کادو به کودکان و یا کسانی که در موسیقی فعالیت دارن، استفاده کرد.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

ساخت جعبه کادويی به شکل گيتار

ساخت جعبه کادويی با مقوا

در این قسمت آموزش ساخت جعبه کادو با مقوا و کاغذ رو براتون شرح میدیم. بعضی وقت ها توی خونه کاغذ ها یا مقواهای اضافی داریم. میشه با تبدیل اونها به جعبه کادو کسب در آمد داشته باشید. با توجه به آموزش های ما توی سایت یامی کادو، میشه باکس های خیلی شیک و زیبایی رو بسازید. در حال حاضر قیمت بالای جعبه های کادو باعث شده تا افراد خودشون به فکر ساخت جعبه کادو بیفتن. تنها مواد و وسایل لازم برای ساخت جعبه کادو مقوا یا کاغذ، قیچی و چسب هست. میشه برای زیباتر کردن جعبه ها از کاغذ های رنگی و روبان هم استفاده کنید. پس همین الان دست به کار بشید و یک جعبه کادو شیک طبق الگوهای بالا بسازید.

آموزش ساخت جعبه هدیه اوريگامی

برای ساخت جعبه اوریگامی طبق الگوی زیر عمل کنید. این جعبه ها به طور معمول برای حمل اشیا سبک ساخته میشن. پس میشه از مقوا یا کاغذ نازک تر هم برای ساخت استفاده کرد. به طور معمول برای نگهداری زیورآلات یا سایر اشیا کاربرد داره. جعبه هایی که به روش اوریگامی ساخته میشن بسیار زیبا و مدرن هستن و برای کادوهای کوچک و کم حجم مناسبند.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

آموزش ساخت جعبه هدیه اوريگامی

ساخت جعبه کادو انار

در این قسمت روش ساخت جعبه برای هدیه به شکل انار رو آماده کردیم. این نوع جعبه رو میشه برای کادو شب یلدا به کار برد. توی فرهنگ ایرانی انار سمبلی برای شب یلداست. امروزه افراد خانواده برای این شب هم کادوهایی در نظر میگیرن. پس بهتره که هدایا رو با نماد های اون شب هماهنگ کنیم. یکی از راه های پیشنهادی ساخت جعبه کادو به شکل انار هست. از الگوی زیر میشه برای ساخت باکس انار استفاده کنید.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

ساخت جعبه کادو انار

جعبه کادو استوانه

ما میتونیم از دورریز های استوانه مانند برای ساخت باکس استوانه استفاده کنیم. به عنوان مثال چسب های ۵ سانتی رو بعد از اتمام میشه استفاده کرد. در اینجا الگوهایی برای ساخت جعبه استوانه ایی آماده شده. برای ساخت جعبه میشه از کاغذهای رنگی برای پوشش پایانی باکس استفاده بشه. درب جعبه استوانه ای باید به صورت جداگانه طبق الگو  برش داده بشه. در آموزش های زیر انواع مختلفی از جعبه استوانه رو برای شما آماده شده.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

جعبه کادو استوانه

جعبه کادويی فانتزی

جعبه های با طرح های فانتزی برای هدایای مناسب برای دخترها و خانم ها به کار میره. انواع مختلفی از الگوهای فانتزی برای ساخت جعبه کادو وجود داره. با توجه به سلیقه خودتون میشه از این الگوها برای ساخت باکس مورد نظر استفاده کنید. درگذشته از کاغذ کادو بیشتر برای کادو کردن استفاده می شد. اما در حال حاضر بیشتر افراد ترجیح می دهند از باکس و جعبه برای کادو دادن استفاده کنن. البته انواع کاغد کادوها با طرح های مدرن و فانتزی هم توی بازار وجود داره. با به کار بردن کاغذ کادو، کادوی ما حالت کلاسیک و سنتی پیدا میکنه. بعضی از وسایل کادویی شکستنی هستند و نیاز به باکس دارند. بنابراین جعبه مناسب ترین گزینه برای این مواقع هست.

آموزش ساخت جعبه کادو فانتزی

جعبه جواهرآلات یک جعبه بسیار آسان هست که میشه با الگوی خیلی ساده ای اون رو ساخت. اکثر جعبه های جواهر و جعبه های تزیینی حالت فانتزی دارند. به این معنا که با استفاده از طرح های مدرن و ظریف ساخته می شن. این جعبه ها به علت سبک بودن جواهر آلات به طور معمول با مقوای نازک و بدون استفاده از چسب تهیه میشن. تنها نگهدارنده این نوع جعبه ها کش یا روبان هست. بنابراین تهیه این نوع جعبه کادوها نیاز به استفاده از چسب در اکثر مواقع نداره. الگوی مورد نیاز برای ساخت جعبه فانتزی بر حسب شکل اون انتخاب میشه.

الگوی جعبه فانتزی (ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ)

در این قسمت الگو های مختلفی برای ساخت جعبه فانتزی کادویی آماده شده. جعبه های ساخته شده با استفاده از این الگوها دارای طرح های بسیار زیبا و فانتزی هستند. همین امر موجب شده آموزش ساخت جعبه کادو فانتزی بسیار پرطرفدار بشه. شما می تونید با الهام گرفتن از این طرح ها جعبه های بسیار زیبا و شیک رو بسازید.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

الگوی جعبه فانتزی

جعبه کادو شش ضلعی

در این بخش آموزش ساخت جعبه شش ضلعی رو یاد میگیرد. این جعبه رو مطابق الگو برش بدین و از اون در ساخت باکس خود استفاده کنید. بعد از پرینت و بزرگنمایی الگوی مورد نظر اون رو برش بدین و با استفاده از اون جعبه شش ضلعی رو بسازید.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

جعبه کادو شش ضلعی

آموزش ساخت جعبه هدیه با نمد

امروزه استفاده از نمد در ساخت کارهای هنری مثل کیف و باکس های هدیه بیشتر شده. این استقبال از وسایل نمدی به علت سنتی بودن نمد هست. وقتی از نمد در یک کار هنری استفاده میشه حس کلاسیک و سنتی به شخص منتقل میشه. به همین دلیل حتی در ساخت باکس ها هم از نمد استفاده می کنن. به علت نرم بود نمد نمیشه به طور مستقیم از اون برای ساخت جعبه های مستطیل و مربع استفاده بشه. کاربرد نمد در  ساخت جعبه کادو به دو صورت هست. یکی برای جعبه های تزیینی و کیف و دیگری به طور غیر مستقیم در ساخت جعبه های بزرگ. همانطور که اشاره شد به علت باف نرم نمد از اون برای پوشش نهایی جعبه های مربع و مستطیل استفاده میشه. به این ترتیب ابتدا یک باکس مکعب ساخته میشه و بعد برای کاور کردن آن از نمد بهره می بریم.

الگوی ساخت جعبه نمدی

برای پوشش نهایی جعبه های مکعب نمد رو مطالبق الگوی مکعب برش می دهیم. اما برای تهیه باکس های فانتزی الگوهای مختلفی برای ساخت جعبه کادویی نمدی وجود داره. ما در این قسمت چند نمونه الگو رو برای شما آماده کرده ایم.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

الگوی ساخت جعبه نمدی

روش ساخت جعبه کادويی ولنتاين

آموزش ساخت جعبه کادو ولنتاین رو در این قسمت قرار میدیم. خب همانطور که میدونید، نماد روز عشق قلب هست. بنابراین باید کادوی ساخته شما یا به شکل قلب باشه و یا دارای تزییناتی به صورت قلب داشته باشه. خب باید بگم اصلا نگران نباشید الگوهای زیادی برای ساخت جعبه قلبی وجود داره. از جعبه های قلب مانند با اضلاع نرم و یا اضلاع شکسته گرفته تا جعبه های ساده با پوشش قلبی و یا تزیینات قلب.

الگوی جعبه کادوی قلب

گاهی وقت ها باید در ساخت جعبه خلاقیت داشت. درسته که باید طبق الگو و عکس جعبه مورد نظر رو ساخت، ولی با ایجاد تغییرات میشه جعبه خاص تری رو تهیه کرد. مثلا اگر تزیینات باکس مورد نظر دارای یک قلب هست ، با اضافه کردن تعداد قلب ها و همچنین رنگ اون میتونید باکس ویژه ای رو بسازید. ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ به صورت قلب بستگی به سلیقه شما داره. از باکس های قلبی بیشتر برای هدایای کوچک و تزیینی استفاده میشه. اما تصور کنید برای یک پیراهن مردانه چه باکسی مناسب ولنتاین هست؟ در این حالت از باکس های مکعبی بیشتر استفاده میشه. با توجه به اینکه پیراهن مردانه هست و کادو برای آقا می باشد، میتونیم از تزییناتی روی جعبه استفاده کنیم.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

الگوی جعبه کادوی قلب

نمونه جعبه کادو به شکل قلب

توی این بخش چند نمونه جعبه کادوهای قلب مانند رو براتون آماده کردیم. همانطور که گفتیم با الهام از این طرح ها میشه باکس های مدرن و زیبایی تهیه کرد. موقع ساخت جعبه باید به سن و جنسیت شخص مقابل توجه بشه و متناسب با این موارد برای اون جعبه کادو رو بسازیم.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

نمونه جعبه کادو به شکل قلب

جعبه کادويی شيک

همه ما دوست داریم که یک کادوی شیک با باکس مدرن و شیک به عزیزانمون هدیه بدیم. برای اینکه یک جعبه شیک و مدرن تهیه کینم دو راه وجود داره. میشه از جعبه های آماده توی بازار که توسط هنرمندان و یا شرکت ها ساخته میشه، استفاده کرد. یا اینکه خودمون دست به کار بشیم. توی این مطلب نمونه های زیادی از جعبه کادوهای شیک قرار داده شده با مراجعه به این مطالب قادر هستین باکس های شیک برای کادوی خود تهیه کنید. در حال حاضر در فروشگاه یامی کادو کلی جعبه های زیبا و شیک قرار داده شده. توی قسمت جعبه کادو جعبه مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و سفارش بدین. یامی کادو با ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ قصد در جلب رضایت بازدیدکنندگان خود را داره.

خريد جعبه کادويی ارزان

فروشگاه یامی کادو با همکاری با هنرمندان سراسر کشور انواع جعبه کادو های ارزان قیمت رو یه شما ارائه میده. کار های این هنرمندان دست ساز بوده و قیمت های مناسبی هم در نظر گرفته شده. خرید جعبه کادو ارزان یکی از روشهایی هست که میشه یک کادو رو با قیمت مناسب تهیه کرد. در این بخش ما یک سری آموزش ها رو برای ساخت جعبه کادویی آماده کردیم. با توجه به آموزش ساخت جعبه کادو در این بخش و همچنین استفاده از الگوهای مربوطه میشه باکس های بسیار زیبا با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه ساخت.

ساخت جعبه با کاغذ

در بیشتر مواقع میشه از کاغذ و مقواهای دوریز برای ساخت کادو بهره برد. در این صورت با صرف کمترین هزینه باکس مورد نظر خود رو آماده می کنیم. در صورتی که شما توی ساخت جعبه مهارت دارید میشه از این طریق کسب درآمد داشته باشید. برای فروش محصولات دست ساز خودتون حتما از بخش ” تماس با ما ” با ما در ارتباط باشید. بعد از درج پیام ما با شما تماس میگیریم.

جعبه کادو+الگو

برای ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ نیاز به الگو هست. این الگوها با اندازه های مشخص کار ما رو در برش زدن آسون میکنن. بهترین روش استفاده از الگو پرینت گرفتن اون هست. چون در اندازه دلخواه الگو را پرینت و بزرگ میکنیم. بعد با برش اون به عنوان الگو استفاده می کنیم. با استفاده از الگوهای آماده جعبه کادو میشه باکس های کادویی متنوع و شیک رو ساخت. نیازی به حرفه ای بودن نداره و کار خیلی راحتیه. البته اگر تصمیم به کسب درآمد در این طریق رو دارید باید خیلی مرتب و تمیز کار کنید. با تکرار ساخت جعبه کم کم حرفه ای میشید. الگوهای مختلفی مثل آموزش ساخت جعبه کادو قلب بزرگ، جعبه کادويی به شکل گل، جعبه قلب برای ولنتاين، آموزش ساخت جعبه کادو ساده و جعبه کادويی به شکل ستاره توی این مطلب برای شما عزیزان قرار گرفته.

ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ

جعبه کادو+الگو

آموزش روش ساخت جعبه کادو آپارات

برای اینکه با روش ساخت کادو به صورت عملی آشنا بشید ما سعی میکنیم در این بخش ویدیو های آموزشی ساخت جعبه کادو رو برای شما بزاریم. ما این ویدیو ها رو در آپارات آپلود می کنیم و برای راحتی شما در این بخش قرار می دیم. برای مشاهده ویدیو های آموزشی بیشتر به آپارات یامی کادو مراجعه کنید. توی این آموزش ها، آموزش انواع جعبه کادو، وسایل تزیینی و دکوری گذاشته می شه. در این قسمت نیز یک آموزش ویدیویی برای شما آماده کردیم:

مرکز پخش جعبه کادويی

فروشگاه یامی کادو با همکاری با تمامی هنرمندان در سراسر کشور، یک فروشگاه کادویی بزرگه.در صورت حرفه ای بودن در ساخت جعبه کادویی می تونید با ما همکاری کنید. یامی کادو به عنوان یک مرکز پخش جعبه کادو، یک فروشگاه لوازم کادویی و دکوری هست. به طور معمول از جعبه های کادو برای مناسبت های مختلفی مثل ولنتاین، تولد، شب یلدا، روز مادر و روز پدر و هدیه سالگرد ازدواج استفاده می شه.

ساخت جعبه هدیه اينستاگرام

ما توی پیج یامی کادو انواع ویدیوهای آموزشی کوتاه رو برای ساخت وسایل تزیینی قرار میدیم. با مراجعه با پیج یامی کادو به تمام پست ها و مطالب آموزشی ما دسترسی دارید. امیدواریم با نظراتتون در همین پست و پست های اینستاگرام ما رو در گذاشتن آموزش های بیشتر و بهتر یاری کنید. ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺟﻌﺒﻪ ﮐﺎﺩﻭ در این بخش برای شما عزیزان قرار داده شد. مطالب قرار داده شده توی پیج کوتاه و مختصر هستن ولی توی سایت یامی کادو و در قسمت وبلاگ انواع آموزش ها رو می تونید به صورت جامع و کامل پیگیری کنید. در صورتی هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد با ما در تماس باشید.

23 پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   ممنون از شما
   بله حتما چند رو آینده الگوهای ساخت جعبه کادو با پسوند png به همین پست اضافه میشه.

   پاسخ
 1. یاقوت
  یاقوت گفته:

  سلام.وقت بخیر.اگه میشه طرز تهیه جعبه ک رودرش پره گل هس رو آموزش بدید(بنظرمیرسه گلها داخل جعبه اس ولی گویا جعبه دوطبقه اس ک طبقه بالا ک دره،روش پره گله )

  پاسخ
  • نازنین
   نازنین گفته:

   سلام مطالبتون واقعا عالی بود ممنون از سایت خوبتون.
   اگر میشه الگو ها رو برای منم بفرستید مخصوصا الگوی جعبه ی قلب و استوانه ای بلند رو. ممنون
   🌸🌼🌸

   پاسخ
 2. Shari
  Shari گفته:

  خسته نباشید، من الگوی عکس اول که دو طبقه هست توش پر از گل هست رو میخوام، میشه بفرستین برام؟

  پاسخ
 3. مائده
  مائده گفته:

  باسلام
  برای ساخت جعبه ای که محکم باشه که بتونیم داخلش چیزای یه خورده سنگین مثل گلدونای سفالی بذاریم باید ازچی استفاده کنیم؟وازکجا تهیه کنیم؟

  پاسخ
 4. بهار
  بهار گفته:

  سلام ،اموزشای سایتتون خیلی خوبه .یه سوال دارم ،چطور می تونم سایز یک جعبه رو با توجه به چیزی که قراره توش گذاشته بشه بدست بیارم و الگو شو بکشم ؟

  پاسخ
 5. اسما
  اسما گفته:

  جعبه کادو هایی که بیروم میفروشن سنگین تر هستن من میخوام جعبه کادو که میسازم سنگین تر باشه و بزرگ اون وقت توش چه جور کارتنی استفاده کنم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *