تابلو نقاشی اکریلیک مدرن

تابلو نقاشی اکریلیک مدرن یک نوع اثر هنری متناسب با سبک نقاشی مدرن می باشد. تابلوهای نقاشی که با رنگ اکریلیک ایجاد می شوند، دارای حال و هوای خاصی هستند. نحوه ترسیم خطوط در این تابلوها با نقاشی رنگ و روغن متفاوت است. هرچند می توان از رنگ اکرولیک به مانند رنگ روغن نقاشی های بسیار زیبایی خلق کرد. برای ایجاد اثر هنری فرقی ندارد که چه رنگی استفاده شود.

نقاشی مدرن برجسته

نقاشی مدرن (modernism) یک سبک نقاشی مربوط به قرن نوزدهم میلادی می باشد. معنای این واژه نوگرایی یا تجدد است. در واقع تجدد و نوگرایی در رفتار و فرهنگ یک جامعه و کنار گذاشتن سنت ها را در واژه مدرنیسم می توانیم دریابیم. مدرنیسم در همه هنرها مانند نقاشی، معماری، موسیقی و … تاثیرگذار بوده است. نقاشی برجسته مدرن نیز در آثار خلق شده توسط هنرمندان با استفاده از رنگ های اکرولیک و یا رنگ روغن دیده می شود.

تابلو نقاشی اکریلیک مدرن

اکریلیک مدرن

تابلو اکرلیک مدرن

در این بخش تابلوهای اکریلیک مدرن قرار داده شده است. امروزه دکوراسیون بسیاری از منازل مدرن می باشد. تزیینات و دکوری های منزل نیز باید متناسب با این دکوراسیون انتخاب شود. البته از سبک های سنتی و کلاسیک نیز در منازل استفاده می شود. برای دکوراسیون سنتی باید از تابلوهای سنتی نیز بهره برد.

نقاشی گل با رنگ اکریلیک ، تابلو نقاشی اکریلیک مدرن

ترسیم گل و منظره در تابلو نقاشی بسیار مورد توجه هنرمندان می باشد. الهام از طبیعت و خلق مناظر زیبای طبیعی با سبک های رئالیسم و سورئالیسم و یا دیگر سبک های نقاشی، از دیرباز تا به امروز وجود داشته است. تکنیک نقاشی گل با رنگ های اکریلیک را در یک فایل ویدیویی آموزشی برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

نقاشی مدرن ساده

طرح های مینیمالیستی و ساده بسیار محبوب هستند. طرح های شلوغ کمتر امروزه مورد توجه هنرمندان و مخاطبان آثار هنری قرار می گیرد. حتی ترسیم مناظر طبیعی مینیمال و ساده به صورت مدرن انجام می شود. تابلو نقاشی اکریلیک مدرن به طور معمول به صورت ساده و به دور از ترسیم های پیچیده انجام می شود. این موضوع در بیشتر آثار مدرن دیده می شود.

خرید اینترنتی تابلو نقاشی

برای خرید تابلو نقاشی با استفاده از رنگ های اکریلیک کافی است سری به فروشگاه ما، تابلو اکریلیک بزنید. در این بخش شما می توانید به صورت اینترنتی تابلو مورد نظر خود را در ابعاد مورد نظر سفارش دهید. انواع سبک های مختلف نقاشی مانند مدرنیسم، پست مدرن، پاپ آرت و … در این گالری نقاشی وجود دارد.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *