بشقاب دیوارکوب قیمت، خرید و فروش

بشقاب دیوارکوب یک هنر قدیمی برای تزیین دیوار می باشد. ظروف تزیینی دیواری با رنگ های مختلف نقاشی و روی دیوار نصب می شوند. قیمت این بشقاب ها بستگی به اندازه، طرح و رنگ های به کار رفته در آن دارد. در این نوشته ما شما را با نمونه کارهای بشقاب دیواری و دکوری آشنا می کنیم. ابتدا بشقاب های ساخته دست هنرمندان را که در بالای این مطلب می باشد، ببینید. این آثار با استفاده از سفال و رنگ اکریلیک خلق شده اند.

خرید بشقاب دیواری سفالی

خرید بشقاب دیواری از فروشگاه های صنایع دستی انجام می شود. بشقاب های دیوارکوب دارای تنوع در رنگ و اندازه هستند. همچنین شکل سفال های بدنه بشقاب نیز می تواند به شکل های گوناگون مانند مربع و دایره باشد. روش ساخت ظروف دکوراتیو و تزیینی بسیار راحت است. حتی اگر نقاشی شما زیاد خوب نباشد، با استفاده از خطوط و رنگ آمیزی های انتزاعی ظروف را رنگ کنید. با استفاده از گیره و قلاب مخصوص بشقاب آن را به دیوار نصب کنید و لذت ببرید. بشقاب دیوارکوب قیمت مشخصی ندارد.

بشقاب دیواری شب

بشقاب دیواری

بشقاب دیواری تزیینی دکوراتیو

از این بشقاب ها و ظروف می توان در تزیین و دکور خانه استفاده کرد. همچنین برای پخت و پز نیز از این ظروف در صورتی که به کوره برده شود میتوان استفاده کرد. سفال خام به تنهایی قابلیت استفاده برای مصارف و پخت و پز ندارد. با استفاده از رنگ های لعابی در کوره پخته و بعد از آن می توان در ظروف آشپزخانه نیز از آن استفاده کرد.

بشقاب دیوارکوب سرخ

بشقاب دیوارکوب قیمت

انواع دیوارکوب سفالی

دیواررکوب سفالی یک ایده بسیار عالی برای هدیه می باشد. به طور کلی کادو و هدیه خاص یکی از دغدغه های بیشتر افراد است. همه افراد از دیدن یک هدیه خاص شگفت زده می شوند. بنابراین عزیزان خود را می توانیم با هدایا ارزشمند شاد کنیم. روی سفال دیوارکوب میتوان از رنگ های لعابی سرد و گرم و یا رنگ اکریلیک استفاده کرد. برای مصارف آشپزخانه باید از رنگ لعابی استفاده شود و حتما نیاز به کوره می باشد. اما برای دیوارکوب تزیینی و دکوری، از رنگ اکرولیک استفاده می شود.

دیوارکوب سفالی تزیینی

سفال تزیینی به صورت های مختلف برای تزیین منزل استفاده می شود. بشقاب های دیواری به تازگی بیشتر از گذشته برای دکوراسیون منازل استفاده می شوند. روی این بشقاب ها فیکساتور زده می شود و فقط می توان با دستمال نمدار روی آن را تمیز کرد. این ظروف رنگارنگ جلوه بسیار زیبایی به دیوار منزلتان می دهند.

دیوارکوب سفالی فانتزی

ظروف سفالی فانتزی مناسب برای دکور اتاق کودک و نوجوان و نسل جدید جذاب تر می باشد. به دلیل استفاده از طرح های خیالی و فانتزی، این بشقاب های تزیینی هواداران بسیاری پیدا کرده است. به شما پیشنهاد می کنیم از فروشگاه کادویی یامی کادو نیز دیدن کنید.

بشقاب دیوارکوب زن پاییزی

بشقاب دیواری

 

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *